Nu ook in de douche op Facebook met het Social Shower Curtain
Wat: Social Shower Curtain
Prijs: £14.99 (± 18,- euro)
Website: spinninghat.com
Je hebt van die mensen die zitten werkelijk de hele dag op Facebook. In de bus, op hun werk, op vakantie, thuis, overal, en maar laten zien hoe geweldig leuk ze zijn en de hele dag maar alles ‘Like’-en en overal commentaar op geven. Ik ben zelf best wel een beetje klaar met die hele Social Media ellende en het enige moment dat ik echt nog Facebook check is tijdens een toiletbezoek. Meer Pleesbook dan Facebook dus.
De enige plek waar Facebook verslaafden nog niet bezig konden zijn met hun aanwezigheid op Facebook was tijdens de dagelijkse / wekelijkse / jaarlijkse douchebeurt(en). Tot vandaag dan want ook nu kan jij tijdens je bezoek aan de douche ook helemaal in de spotlights staan met dit geweldige Social Shower Curtain. Het douche gordijn wordt overigens geleverd zonder ‘Vrolijke man met roze badmuts’.
- Share this:
Related posts:
- Ontwerp je eigen douchegordijn met de TY Shower Curtain
- De BrandNewFresh.com Top 10 ‘Nee tegen je Facebook updates’
- Fantastische familiefoto’s van Facebook. Deel 4
- Facebook hoogtepunten van deze week
- Fantastische familiefoto’s van Facebook. Deel 3
- Analoge Facebook/Youtube Like en Dislike stempels
- De Jensen JISS-85: Voor mensen die onder de douche nog niet zonder hun iPhone kunnen.
- The Shower Power: Voor als je wat extra steun nodig hebt…
- Onderbroekenlol van BrandNewFresh.com website verhuist naar onze Facebook pagina
- Het heeft even geduurd maar Jezus zit nou ook op Facebook
One Response to Nu ook in de douche op Facebook met het Social Shower Curtain
Leave a Reply Cancel reply
Categories
Tags
Album Amerikaanse band BrandNewFresh BrandNewFresh.com clip cover design Facebook Film filmpje foto grap grappig Gratis herontwerp hoezen Humor informatie Internet iPhone L'art pour l'art londen Muziek Nederland New York Nieuwe Nieuwe film nieuwe muziek nummer ontwerpers plaat platenhoes platenmaatschappij Rotterdam SchieBlock single t-shirt t-shirt van de dag USA vakantie verpakking video website YouTube


Facebook
Twitter
LinkedIn
RSS
email






hahaha ik voel me erg aangesproken…:-)